Aranacak Kelime :  
  Tüm Reyonlar

  Fırsat Ürünü
Başlangıç Düzeyi Satranç Kaynak Kitabı

Fiyatı : 18,52 YTL +KDV
İndirimli : 18,00 TL KDV Dahil

 
  Güncel Haberler

Ödüllü Soru - 16
Websitemiz www.satrancdukkanim.com u ziyaret eden satrançseverlerle küçük de olsa satranç içerikli bir paylaşımda bulunmak adına 25 Mart 2017'den itibaren haftalık ödüllü soru yarışmasını başlatmıştık. Karşınızda 16. ödüllü soru:


Hamle Beyazda
Beyaz oynar ve kazanır.Sunulmuş olan soruya doğru yanıt verecek olan satrançseverlerden birine, çok yakın zamanda yayımlanacak olan Satrançta Temel Matlar (Antonio Gude) kitabı hediye!

* Yanıtlarınızı 11 Ağustos Cuma gününe kadar tarafımıza ulaştırabilirsiniz. 12 Ağustos'ta yeni ödüllü soru karşınızda olacak.

Yanıtlar için: Doğru yanıtlarınızı alperefe@gmail.com e-posta adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Mesajınızda yanıtın yanı sıra, ödüllü kitabı gönderebilmemiz için iletişim bilgilerinizi paylaşmayı unutmayın!

Başarılar!

Not: Her hafta toplam 1 (bir) kişi ödül kazanabilecektir.

---

On beşinci ödüllü soruya doğru yanıt veren satrançseverler arasında yaptığımız çekilişte, kazanan Mert Özateş (Çankaya / Ankara) oldu. Kendisini tebrik ederken, ilgi gösteren tüm satrançseverlere teşekkür ediyoruz. On beşinci sorunun yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.


Hamle Siyahta
Siyah oynar ve kazanır.

Yanıt: 1...Kh1+ 2 Axh1 Fh2+ 3 Şxh2 Kh8+ 4 Şg3 Af5+ 5 Şf4 Kh4# 0-1

Kazanan: Mert Özateş ('Instructive Chess Miniatures') 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

  Anket
Bir sonraki kitabımızın içeriği ne olmalı?
Açılış
Oyunortası - Strateji
Oyunsonu
Oyun Koleksiyonu
Taktik - Soru

Company : ANALİZ YAYINCILIK
End Date : 01.09.2018
URL : https://www.satrancdukkanim.com/
Address : 1789 Sokak No: 9/A Bostanlı
Telephone : +90 232 330 16 56 / +90 536 357 31 56 / +90 532 574 88 73
Email Contact : info@satrancdukkanim.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.