Aranacak Kelime :  
  Tüm Reyonlar

  Fırsat Ürünü
62 mm Staunton Satranç Takımı

Fiyatı : 23,60 TL KDV Dahil

 
  Güncel Haberler

Ödüllü Soru - 22
Websitemiz www.satrancdukkanim.com u ziyaret eden satrançseverlerle küçük de olsa satranç içerikli bir paylaşımda bulunmak adına 25 Mart 2017'den itibaren haftalık ödüllü soru yarışmasını başlatmıştık. Ödüllü soru yarışmasına yeni sorumuzla devam ediyoruz. İşte 22. ödüllü soru:


Hamle Siyahta
Siyah oynar, beraberliği sağlar.

Sunulmuş olan soruya doğru yanıt verecek olan satrançseverlerden birine, Johan Hellsten'in Açılış Stratejisinde Ustalaşma kitabı  hediye! 


* Yanıtlarınızı 27 Mart 2018 - Salı gecesine kadar tarafımıza ulaştırabilirsiniz. 28 Mart Çarşamba günü yeni ödüllü soru karşınızda olacak.

Yanıtlar için: Doğru yanıtlarınızı alperefe@gmail.com e-posta adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Mesajınızda yanıtın yanı sıra, ödüllü kitabı gönderebilmemiz için iletişim bilgilerinizi paylaşmayı unutmayın!

Başarılar!

Not: Her hafta toplam 1 (bir) kişi ödül kazanabilecektir.

---

Yirmibirinci ödüllü soruya doğru yanıt veren satrançseverler arasında yaptığımız çekilişte, kazanan Metin Şenocak (Bafra / Samsun) oldu. Kendisini tebrik ederken, ilgi gösteren tüm satrançseverlere teşekkür ediyoruz. Yirmibirinci sorunun yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.


Hamle Siyahta
Siyah oynar ve kazanır.

Yanıt: 1...Vd1+! 2 Şxd1 Fg4++ 3 Şe1 (3 Şc1 Kd1#) 3...Kd1# 0-1

Kazanan: Metin Şenocak ('50 Öğretici Satranç Dersi & Satrançta Kazanmanın 50 Yolu') 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

  Anket
Bir sonraki kitabımızın içeriği ne olmalı?
Açılış
Oyunortası - Strateji
Oyunsonu
Oyun Koleksiyonu
Taktik - Soru

Company : ANALİZ YAYINCILIK
End Date : 01.04.2019
URL : https://www.satrancdukkanim.com/
Address : 1789 Sokak No: 9/A Bostanlı
Telephone : +90 232 330 16 56 / +90 536 357 31 56 / +90 532 574 88 73
Email Contact : info@satrancdukkanim.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.