Aranacak Kelime :  
  Tüm Reyonlar

  Fırsat Ürünü
Satranç Kampı 4

Fiyatı : 56,00 YTL
İndirimli : 50,40 TL

 
  Gizlilik ve Güvenlik

Hesap Güvenliği

· Analiz Satranç, www.satrancdukkanim.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
· Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.
· Analiz Satranç, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
· Analiz Satranç, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Analiz Satranç, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.satrancdukkanim.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Analiz Satranç’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
· Analiz Satranç, kullanıcılara ve kullanıcıların www.satrancdukkanim.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kredi Kartı Güvenliği

· www.satrancdukkanim.com Türkiyenin önde gelen bankalarının sanalpos altyapısını kullanmaktadır.
· Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. 128 Bit SSL uluslararası bir standarttır. İşlem sırasında kredi kartı bilgileriniz sadece ilgili banka tarafından görülür. www.satrancdukkanim.com yapısında kredi kartı bilgileriniz hiçbir süreçte görülmez ve bilgileriniz kayıt edilmez. Bu nedenle her siparişinizde kredi kartı bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. Bu size biraz zaman kaybettirse de, güvenliğiniz açısından önemlidir.
· Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada Sanal Pos ödeme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir.
· SSL, Secure Sockets Layerin kısaltmasıdır. Bu sistem kişisel bilgilerinizle, kredi kartı bilgilerinize üçüncü şahısların ulaşmasını önlemek için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler şifrelenerek diğer kişiler tarafından okunması olanaksız bilgilere dönüştürülür. Bu bilgiler sadece diğer taraftaki web sunucusu tarafından çözülüp anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

  Anket
Bir sonraki kitabımızın içeriği ne olmalı?
Açılış
Oyunortası - Strateji
Oyunsonu
Oyun Koleksiyonu
Taktik - Soru

Company : ANALİZ YAYINCILIK
End Date : 19.4.2023
URL : https://www.satrancdukkanim.com/
Address : 2013/1 Sokak No:2 Ege Apartmanı Daire:10 Bostanlı
Telephone : +90 536 357 31 56
Email Contact : alperefe@gmail.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.