Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  Fırsat Ürünü
Ahşap Anahtarlık (Vezir)

Fiyatı : 11,80 TL KDV Dahil

 
  DGT 1005 Özellikleri

Neredeyim ? : Satranç Saatleri   /   DGT


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
DGT 1005
Yayınevi : DGT
Fiyatı : 125,00 TL KDV Dahil

Adet
DGT1005 Byo-yomi zamanlayıcı, Japon Byo-yomi zamanlama seçenekleriyle programlanmış ve özellikle eski Shogi ve Go oyunları için tasarlanmış bir saattir.

Shogi ve Go oyuncuları DGT1005 Byo-yomi oyun zamanlayıcısını çok seviyor çünkü güzel bir tasarıma sahip, çok uygun fiyatlı ve kurulumu ve kullanımı kolay.

Basitçe oyun zamanını ayarlayın, Byo-yomi dönem süresini ve Byo-yomi dönemlerinin sayısını (0’dan 9’a kadar) ayarlayın ve saati başlatın. Hangi oyuncunun saatinin çalıştığını net bir şekilde gösteren, göz açıp kapayıncaya kadar zamanınızı kontrol etmenizi kolaylaştıran net bir ekrana sahiptir. 

Oyun zamanlayıcı, Go taşlarının geleneksel siyah ve beyaz renklerinde uygun bir tasarıma sahiptir. DGT1005 Byo-yomi zamanlayıcı, az yer kapladığı için herhangi bir Go panosunun yanına hoş bir şekilde uyar ve çok kompakt olduğu için onu kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Turnuvalarda, kulüpte veya evdeki sıradan Shogi veya Go oyunlarınızdaki oyunlar için mükemmeldir. Karmaşık menülerden geçme zorunluluğu olmadan, kısa sürede başka bir oyuna hazır ve hazır olacaksınız. DGT1005 Byo-yomi, aralıkları belirtmek için bip seslerini kullanır ve geleneksel Git zamanlamasındaki saniyeler dışında aramaya benzer şekilde periyodun sonuna doğru uzun bir bip sesi çıkarır.

DGT, DGT1005 Byo-yomi zamanlayıcısını daha pahalı Go zamanlayıcılara uygun fiyatlı ancak çok uygun ve çekici bir alternatif olarak geliştirdi. Yerel DGT bayinizde Go ve Shogi için yeni DGT1005 Byo-yomi zamanlayıcıya göz atın.

Bir adet AA pil ile çalışır (dahildir) ve 2 yıl garantilidir. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

  Anket
Bir sonraki kitabımızın içeriği ne olmalı?
Açılış
Oyunortası - Strateji
Oyunsonu
Oyun Koleksiyonu
Taktik - Soru

Company : ANALİZ YAYINCILIK
End Date : 19.4.2021
URL : https://www.satrancdukkanim.com/
Address : 2013/1 Sokak No:2 Ege Apartmanı Daire:10 Bostanlı
Telephone : +90 536 357 31 56 / +90 534 229 35 00
Email Contact : info@satrancdukkanim.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.