Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  Kitaplar

  Fırsat Ürünü
1001 Müthiş Şah-Mat

Fiyatı : 90,00 YTL
İndirimli : 81,00 TL

 
  11 / Türk Grafik Tasarım Tarihi - 1 Özellikleri

Neredeyim ? : Kitaplar   /   Muhtelif Kitaplar   /   Analiz Satranç


Resimi büyütmek için tıklayınız.
   
 
11 / Türk Grafik Tasarım Tarihi - 1
Yayınevi : Analiz Satranç
1- ISBN: : 978-605-9013-04-8
2- Hazırlayan (Proje Sahibi): : Ali Tekin Çam
3- Sayfa Sayısı: : 496
4- Boyut: : 22 cm x 30.5 cm
Fiyatı : 275,00 TL KDV Dahil

Adet

"Ülkemizde, birçok meslek dalında olduğu gibi, grafik tasarımda da arşivcilik ve bellek oluşturma, epeyce ihmal edilmiş bir konudur. Bu konudaki yayınlar ise, ne yazık ki yok denecek kadar azdır... Mesleğimizin geçmişini kayıt altına almanın mütevazı iddiasıyla yola çıkılan bir serinin önemli bir parçası olmasını dilediğim bu kitap, aynı zamanda 7 yıllık bir çaba ile 35 yıllık bir hayalin de gerçeğe dönüşmesidir." - Ali Tekin Çam


Kendisini 'Türk Grafik Tarihi'ne ilgi duyan ve kafa yoran biri' olarak tanımlayan, grafik tasarımcı Ali Tekin Çam'ın hazırladığı bu kaynak kitapta, eserleriyle grafik tarihimizde iz bırakmış 11 üstadın çalışmaları titizlikle ele alınmıştır.


Ebuzziya Tevfik, Kenan Temizan, Münif Fehim, İhap Hulusi Görey, Emin Barın, Atıf Tuna, Mesut Manioğlu, Mengü Ertel, Sait Maden, Turgay Betil, Necati Abacı... Bugünün olanaklarıyla karşılaştırılamayacak kadar güç koşullarda kendi kendilerini eğiten bu isimler, üstün yeteneklerinin yanı sıra, diğer sanat disiplinlerine kayıtsız kalmayan bir çok yönlülüğe de sahiptiler.


11 / Türk Grafik Tasarım Tarihi-1 kitabı, hiç şüphesiz özenle hazırlanmış bir kaynak eser. Kitap, aynı zamanda Analiz Yayıncılık bünyesinde yayınlanmış, satranç konusu içermeyen tek çalışma olarak da dikkat çekiyor.


Not: Satranç kitaplarında geçerli olan '100 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo' fırsatı, 11 / Türk Grafik Tasarım Tarihi - 1 kitabı için geçerli değildir. Bu konuda göstereceğiniz anlayıştan ötürü teşekkür ederiz. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Üye Girişi

  Güncel Haberler

  Anket
Bir sonraki kitabımızın içeriği ne olmalı?
Açılış
Oyunortası - Strateji
Oyunsonu
Oyun Koleksiyonu
Taktik - Soru

Company : ANALİZ YAYINCILIK
End Date : 19.4.2023
URL : https://www.satrancdukkanim.com/
Address : 2013/1 Sokak No:2 Ege Apartmanı Daire:10 Bostanlı
Telephone : +90 536 357 31 56
Email Contact : alperefe@gmail.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.